naprawa laptopów, naprawa Apple, serwis Apple, serwis laptopów, naprawa zawiasów, naprawa obudowy

Serwis laptopów

Serwis Apple

W celu naprawy

Nam zepsuty

DOSTARCZ

sprzęt

SERWIS LAPTOPÓW

Gwarancja wysokiej jakości wykonania usługi oraz skuteczność działania

Sprawdź naprawy

SERWIS APPLE

Zawsze skuteczna naprawa dzięki specjalistycznym wyposażeniu serwisu

Sprawdź naprawy

NAPRAWA ZAWIASÓW I OBUDOWY

Kupisz u Nas dyski, ładowarki oraz inne części nowe lub używane

Sprawdź naprawy

SERWIS LAPTOPÓW

Gwarancja wysokiej jakości wykonania usługi oraz skuteczność działania

Sprawdź naprawy

SERWIS APPLE

Zawsze skuteczna naprawa dzięki specjalistycznym wyposażeniu serwisu

Sprawdź naprawy

NAPRAWA ZAWIASÓW I OBUDOWY

Kupisz u Nas dyski, ładowarki oraz inne części nowe lub używane

Sprawdź naprawy

Co możemy zaoferować naszym klientom?

Skuteczność naprawy

Szybko i sprawnie rozwiązujemy każde problemy, bez względu na poziom skomplikowania. Większość części popularnych modeli posiadamy na stanie, dlatego damy radę naprawić Twój sprzęt nawet na ten sam dzień. W przypadku braku części, sprowadzamy ją z hurtowni na następny dzień lub informujemy Klienta, kiedy dana część będzie dostępna.

Niezobowiązująca diagnoza

Zanim zabierzemy się za naprawę laptopa – wykonujemy całkowicie bezpłatną diagnozę, bez ukrytych kosztów. Nawet w przypadku rezygnacji z usługi. Już w dniu otrzymania sprzętu wyceniamy naprawę, a przy szybkiej decyzji Klienta jesteśmy w stanie naprawić laptopa w ten sam dzień.

Atrakcyjne ceny

Dzięki współpracy z bezpośrednim importerem części do laptopów, nasz serwis laptopów oferuje atrakcyjne ceny usług i części. Dodatkowo, diagnoza w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna. Zaraz po niej, wybieramy najkorzystniejszą opcję naprawy laptopa dla naszego Klienta.

0
lat sukcesów na rynku serwisowym
0
naprawianych sprzętów rocznie
0
stałych partnerów biznesowych
0
części zamiennych na serwisie

Fashion & Accessories

New Kids Collections

Bridal Costumes

Womens Styled Outfits

Lid est laborum dolo rumes fugats untras. Etharums ser quidem rerum facilis dolores nemis omnis fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets. Fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets Lid est laborum dolo rumes fugats untras. Etharums ser quidem rerum facilis dolores nemis omnis fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets. Fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets

FREE SHIPPING

on order over $150.00

BUY BACK GURRANTY

free 90 days return

MEMBER DISCOUNT

Register and get discount

Naprawa laptopów

Od wielu lat naprawiamy i modernizujemy laptopy. Jest to nasza pasja i właśnie dlatego tak bardzo zależy nam, aby uszkodzone laptopy po wyjściu z naszego serwisu były jak nowe. Więc zanim wymienisz sprzęt na nowy, przyjdź do naszego serwisu na naprawę laptopa, a my spróbujemy Ci pomóc!

Naprawa MacBook

W przypadku uszkodzenia swojego MacBooka, nie musisz walczyć z gwarancją Apple ani – tym bardziej – wymieniać go na nowego. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w naprawie sprzętu Apple. Naprawa Macbooka możliwa jest nie tylko ze względu na doświadczenie naszych specjalistów, ale także dzięki profesjonalnemu wyposażeniu serwisu. 

Serwis laptopów

W naszym serwisie laptopów stawiamy przede wszystkim na jakość wykonanej usługi oraz wysoką skuteczność działania. Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym i specjalizujemy się w naprawach niemal każdej marki laptopów dostępnych na rynku. Jeśli posiadasz uszkodzonego laptopa, odwiedź nasz serwis w celu szybkiej diagnozy i skutecznej naprawy.

Serwis Apple

Serwis Apple zawsze traktujemy indywidualnie, dlatego nasza naprawa jest zawsze skuteczna. W przypadku braku oryginalnych części do danego modelu, na życzenie klienta – korzystamy z najwyższej jakości zamienników. Sprzęt Apple, wymaga specjalistycznego wyposażenia oraz doświadczenia, które możemy Państwu zapewnić. Naprawiamy urządzenia Apple takie jak – iMac, MacBook, iPhone, iPad. W razie jakiejkolwiek usterki, przyjdź do nas, a my uratujemy Twój sprzęt.

Najczęściej wykonywane usługi w naszym serwisie:

WYMIANA DYSKU W LAPTOPIE

W życiu każdego użytkownika sprzętu komputerowego przychodzi moment, w którym urządzenie zwalnia lub brakuje w nim miejsca na dane i programy. Wymiana dysku w laptopie zwykle jest konieczna po dwóch latach od zakupu nowego laptopa. Tyczy się to szczególnie laptopów z dyskami HDD. Jeśli Twój komputer zwolnił lub nie masz już miejsca na pliki, nie musisz sam trudzić się z wymianą dysku i instalacją świeżego systemu – pomożemy Ci. Interesuje cię wymiana dysku w laptopie? Zajrzyj tutaj i dowiedz się więcej.

NAPRAWA I SERWIS MACBOOK

Podejmujemy się złożonych napraw laptopów MacBook. Zaawansowane zaplecze techniczne i wiedza w zakresie naprawy Apple, pozwala nam na dokonanie dokładnej analizy i skutecznej naprawy MacBooków. Na nasz serwis Apple najczęściej trafiają laptopy zalane, z uszkodzoną matrycą oraz z uszkodzeniami płyty głównej. Naprawa Macbook w naszym serwisie Apple, posiada wysoką skuteczność napraw. Zaufaj naszemu doświadczeniu i oddaj laptopa do specjalisty.

nAPRAWA PŁYTY GŁÓWNEJ

Przed naprawą płyty głównej wykonujemy inspekcję pod mikroskopem w celu zlokalizowania uszkodzenia. Najczęściej uszkodzenie nie jest widoczne gołym okiem. Jeżeli nie mamy możliwości zlokalizowania uszkodzenia, wykonujemy pomiar płyty głównej zgodnie ze schematem. Po diagnostyce płyty wykonujemy wycenę oraz kontaktujemy się z właścicielem laptopa. Płyta główna to najważniejszy element laptopa, na niej znajduje się większość podzespołów, dlatego zwlekanie z naprawa płyty głównej może wiązać się z uszkodzeniem innych komponentów, a co za tym idzie – z wyższym kosztem naprawy.

NAPRAWA SYSTEMU OPERACYJNEGO

Błędy w systemie operacyjnym i złośliwe wirusy utrudniają użytkownikowi korzystanie z laptopa. W takich przypadkach naprawa systemu operacyjnego jest konieczna. Objawy takiego typu mogą spowolnić naszego laptopa i spowodować utratę ważnych danych, a wirusy mogą przyczynić się do kradzieży haseł oraz danych z naszego dysku. Dlatego tak ważne jest, aby nie bagatelizować pierwszych objawów uszkodzenia systemu bądź zawirusowania. Odwiedź nasz serwis laptopów, a my pozbędziemy się problemu!

NAPRAWA LAPTOPA PO ZALANIU

Laptop po zalaniu może działać bez zarzutu, niestety jest to kwestia czasu zanim spowodujemy poważne uszkodzenia podczas używania zalanego laptopa. Po zalaniu laptopa – nie odkładaj wizyty w serwisie na później. Szybka reakcja po zalaniu laptopa może uratować Twojego laptopa przed wieloma uszkodzeniami oraz dużym kosztem naprawy. Jeśli interesuje Cię naprawa laptopa po zalaniu udaj się do naszego serwisu laptopów, pomożemy Ci!

WYMIANA MATRYCY

Matryca w laptopie jest nieustannie narażona na uderzenia i upadki. W końcu jest to najdelikatniejsza część urządzenia przenośnego. Ale nie zawsze powodem uszkodzenia matrycy jest upadek. Powodów może być wiele, dlatego zanim podejmiemy decyzję o wymianie matrycy – sprawdzimy inne podzespoły takie jak płyta główna, taśma matrycy, podświetlenie matrycy i inwerter. Jeśli interesuje Cię wymiana matrycy w laptopie, zajrzyj tutaj.

Serwisujemy i naprawiamy wszystkie marki laptopów

Naprawiamy i serwisujemy wszystkie typy laptopów znanych marek.