Instalacja Windows i jego oprogramowania

 

Twój laptop wolno chodzi? Wyskakują na nim blue screeny? Prawdopodobnie system w Twoim laptopie nie działa tak jak powinien. Wystarczy parę błędów w oprogramowaniu, żeby korzystanie z laptopa zostało bardzo utrudnione. Błąd w systemie operacyjnym niemożliwia uruchomienie się laptopa, a nawet może spowodować utratę danych. Nie zwlekaj i oddaj laptopa w ręce specjalisty. Przeprowadzimy profesjonalną diagnostykę systemu i naprawimy Twojego laptopa. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami uszkodzeń systemu, od eliminowania drobnych błędów, po reinstalacje systemu Windows.

Instalacja Windows - jeden dzień roboczy.

Jeśli Twój laptop:

  • wolno chodzi
  • wyskakują "Blue screeny"
  • masz zawirusowany system
  • chcesz wymienić dysk na inny (np HDD na SSD)
  • chcesz wyczyścić komputer z danych

Powodów do zmiany oprogramowania może być wiele, zgłoś się do nas, a na pewno ci pomożemy. Oferujemy bezpłatną i szybką diagnozę Twojego sprzętu. Instalacja Windows w naszym serwisie trwa jeden dzień roboczy. 

Serwis laptopów Pcdron zajmuje się również odwirusowywaniem. Wiele programów oraz plików może zawierać złośliwego wirusa, który spowalnia pracę naszego komputera oraz blokuje uruchamianie innych aplikacji na laptopie. Mogą one również szpiegować użytkownika, poprzez kradzież hasła i danych z dysku. W przypadku kiedy Twój laptop zachowuje się inaczej niż dotychczas - wymagana jest instalacja Windows, więc nie zwlekaj i zabierz sprzęt do profesjonalisty. Wirusy to poważna sprawa, dlatego wymagają one interwencji serwisu. 

Punkt serwisowy Poznań ul. Piaskowa 3A - Zapraszamy 09:00 - 17:00

(Skrzyżowanie Garbary/Estkowskiego)

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego - 505 429 482