Serwis laptopów

Zajmujemy się serwisowaniem i naprawą laptopów wszystkich marek. Podchodzimy do napraw z dużym zaangażowaniem, dlatego jesteśmy w stanie rozwiązać wszelkie problemy związane z Twoim sprzętem. Realizujemy wszystkie zlecenia – od nieskomplikowanych napraw, po zaawansowane.

Wielu ludzi zastanawia się czy po uszkodzeniu laptopa opłaca się go serwisować, czy może przyszedł czas na wymianę sprzętu. W naszym serwisie po dokonaniu bezpłatnej diagnozy, sprawdzamy, czy naprawa jest opłacalna. Kosz naprawy uszkodzonego laptopa nie musi być duży – na pewno będzie mniejszy niż koszt nowego sprzętu. Tyczy się to również paroletnich laptopów, które po latach użytkowania zwolniły i nie są tak wydajne jak kiedyś. W tym przypadku, warto zastanowić się nad wymianą komponentów – stary dysk HDD wymienić na dysk SSD. Jest to duży przeskok technologiczny, a dzięki temu Twój komputer będzie bardziej wydajny i szybszy niż kiedykolwiek. Poza dyskiem wymieniamy lub dokładamy pamięć RAM, jeśli klient tego potrzebuje. Dzięki modernizacji paroletniego laptopa, zaoszczędzisz pieniądze i osiągniesz zadowalające efekty.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednie zaplecze techniczne, dlatego jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas diagnozy i skutecznej naprawy Twojego laptopa. Nie odkładaj naprawy na później, przyjdź do naszego serwisu, a my naprawimy Twój sprzęt.